O firmie

Impresariat Rzeszów Sp. z o.o. - BonsaiO firmie IMPRESARIAT Rzeszów Sp. z o.o.

Sztuka hodowli miniaturowych drzewek bonsai to nie tylko działania polegające na specyficznej pielęgnacji. U podstaw filozofii Wschodu leży przekonanie, ze od przyrody można się wiele nauczyć. Formowanie Bonsai to sztuka trudna i czasochłonna, wymagająca cierpliwości, uwagi i determinacji. Drzewko wymaga ciągłej pielęgnacji, by móc się rozwijać.

Bonsai to symbol prostoty, jako najbardziej wyrafinowanego piękna. Bonsai to uwielbienie pracowitości, cierpliwości i systematyczności – wartości, którymi kierujemy się w naszej pracy.

Zajmujemy się organizacją oraz produkcją koncertów, festiwali, imprez integracyjnych, spotkań biznesowych, recitali, konferencji oraz wszelką oprawą muzyczną i artystyczną.

Każdy projekt to nasze drzewko Bonsai. Korzystając z wieloletniego doświadczenia w pracy z różnymi Klientami i publicznością, do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Starannie dobieramy właściwy scenariusz imprezy, zapraszamy do współpracy uzdolnionych artystów i muzyków.

W naszej pracy kierujemy się pasją – pasją tworzenia. Poświęcamy nasz czas i dokładamy wszelkich starań, by mieć pewność, że każda impreza, jaką realizujemy zagwarantuje piękne chwile i cudowne wspomnienia.

Patronaty medialne:
[nggallery id=5]

Sponorzy:
[nggallery id=6]

Współpraca:
[nggallery id=7]

Partnerzy:
[nggallery id=8]

Nasi podopieczni:
[nggallery id=9]

Referencje:

Współpraca i projekty

Dane teleadresowe:

Impresariat Rzeszów Sp. z o.o.
ul. Rynek 17
35-064 Rzeszów
tel. 502 690 382
tel. 512 486 255
tel. 17 77 88 315
impresariat@impresariat.info